Muutuv maailm

Zara lühikeseks pügatud poisipea oli uhkelt kuklas, tema väikesed rinnad erutusest kikkis ja nägu ihast punetamas. Õhus võis haista seksi. Ruumi täitsid tema ja Cathrina meelad häälitsused, millele aeg-ajalt lisandusid Zoe joviaalsed ohked. Pisut ehk liiga joviaalsed, aga igatahes tegi Zoe oma tööd hästi.

„Kas veel?“ kostis Zara erutusest katkendlik, kuid juba rahunev hääl.

„Veel! Veel! Veel!“ kostis Cathrina hääl Zoe’i nõtke kogu alt. „A…inult natukene veel…“ ohkas Cathrina.

Zara tundis Cathrinat, teadis, et ta oli kulminatsioonile juba väga lähedal ja ajas oma vaba käe madratsi alla, et sinna peidetud naasklitaolist tööriista varmalt pihku haarata. Tema all väänlesid õrnas rütmis kaks erutusest õhetavat keha.

Kui ta vaevalt mõne minuti pärast Cathrina nii tuttavaid väriseva väljahingamisega segunenud orgastilisi ohkeid kuulis, surus ta naaskli harjutatud moel Zoe’le pidemeni pähe. Zoe’i jäigastus peaaegu momentaalselt.

„Valmis,“ ütles Zara ja tõusis Zoe’i jäigastunud keha pealt püsti.

„Nojah, aga sa oleksi mulle ju mõned minutid kinkida võinud,“ kostis mõne aja pärast Cathrina veel pisut väriseval häälel.

„Ei, Cat, mulle tundus, et see meeldis sulle liiga palju. Natuke veel ja sa oleksid meie plaanist loobunud. Sest … ta oli tõesti väga hea.“

„Plaanist loobunud? Ei, Zara. Seda mitte. Aga pahmajal härjal suud kinni ei seota, nagu vanasõna ütleb,“ vastas Cathrina nüüd juba rahunenult ja üsna kelmikal häälel, ennast samal ajal Zoe’i jäiga keha alt välja vedades. „Võta jalgadest!“

„Ja muuseas, Zara – ära solvu – nad peavadki väga head olema. Neil on ju kogemusi rohkem, kui saaks olla pensionärist prostituudil…“

Kui toas oleks olnud veel üks silmapaar, võinuks see näha kuidas kaks alasti kolmekümneaastast naist kolmandat, pilgu järgi umbes kahekümnest pringi keha ja pikkade blondide juustega sookaaslast madalale diivanilauale upitasid. Viimane oli väga kummalises asendis ja püsis naha alt hästi väljajoonistuvate lihaste jõul justkui mingi perversse joogaharjutuse algpoosis. Üsna nobedalt sai sellest kahele põlvele ja ühele küünarnukile toetuv, üsna siivutuid mõtteid tekitav skulptuur lesbipaari ateljee-korteris.

Vaevumata ennast riietada, võttis Zara diivanilaua sahtlist skalpelli ja lõikas Zoe’il rangluu alt õrnalt naha läbi. Seejärel surus ta oma kinnastamata sõrmed värskesse haava ja peale mõningast sobramist tõmbas sealt välja pistiku, mis lühikese, painduva juhtme otsa rippuma jäi. Just samal ajal naases Catherine, nüüd hommikumantlisse riietatult, käes värske Ipad 40. Zara tahtis selle oma kätte haarata, kuid Catherine vaatas teda keelava pilguga ja surus talle taskust pihku paki kleenexeid, asudes ise Zoe’i ja Ipadi vahele ühendust looma. Näpud puhtaks nühkinud, viskas Zara kasutatud kleenexi diivanilauale, võttis Ipadi ja hakkas näppudega mööda ekraani nühkima.

„Sa oled ikka jube butch,“ ohkas Cat ja pistis kokku kägardatud kleenexid mõtlikul pilgul hommikumantli taskusse. „Mis sa arvad, kas seekord läheb õnneks … või peame veel proovima?“ küsis ta, ise kelmikalt Zarale naeratades.

* * *

Ülejärgmisel päeval oli LoveDoll Co tehnilisel toel uskumatult tüütu päev. Regulaarsed kliendid soovisid oma lepinguid lõpetada ja nõudsid raha tagasi, mõned sõimasid vulgaarselt ja esmakordsed kunded tahtsid teada, kas nende masinaid on alati nii raske „ära ääkida“.

Paraku ei olnud see veel kõik. Mitmed masinad ei olnud depoosse naasnud. Mõned olid suisa teatanud, et nad ei kavatse enam kunagi seda tööd teha. Üks masin toodi ära naiste varjupaigast, teisele kutsuti tugiauto järgi stripiklubisse, kus parajasti värvati uusi talente. Kaks vanemat mudelit olid linna erinevatelt sildadelt alla viskunud, mõned aga tabatud kauplustest ja kohvikutest, kus nad üritasid jumal teab kus kohast hangitud krediitkaartidega arveid tasuda. Kokkuvõtlikult valitses masinapargis täielik kaos.

„Seekord läksid feministid küll liiale,“ ütles Steve Morgan, LoveDoll Co CEO. „On vastutustundetu omistada masinaile tundeid – nagu kliendid meile teatanud on, otsivad meie masinad nüüd turvatunnet, kardavad ärakasutamist – ja kohati isegi ämblikke. Hea veel, et Vegases ükski kunde oma rendiaparaadiga kähkuka nimel ei abiellunud. Või ma vähemalt loodan, et midagi päris sellist pole juhtunud, sest kihlustest me oleme juba kuulnud…“

„Igatahes tuleb välja selgitada, kuidas viirus seekord intiimoskuste andmebaasi jõudis; see, kuidas ta sealt levis, on juba teada. Kuni ründevektor pole tuvastatud, ei tohi käigusolevat baasi täiendada ja kõigile masinatele tuleb varukoopiast alginstall teha.“

Õhtul välja antud pressiteates võttis LoveDoll Co omaks järjekordse häkkerirünnaku alla sattumise, tunnistades ühtlasi, et feministide järjekindel viha nende teenuste vastu on suurim tunnustus nende teenuste kvaliteedile ja et maailmamudel, mille kohaselt naised mehi seksi läbi ohjata võisid näitab pöördumatuid purunemise märke. Pressiteate lõpus andis kompanii teada, et: „kõik probleemsete masinatega kokku puutunud kliendid saavad konkreetsele juhule sobiva hüvituse – ja et LoveDoll Co masinad ei karda taas mitte midagi.“

Advertisements

~ kirjutas J.A. &emdash; 2011/08/09.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: